TOP BRANDS

Slider

OUR SHOPS

ABOUT US

Od wielu lat prowadzimy sklepy internetowe oferujące szeroką gamę produktów z branży turystycznej i biznesowej.

Od kilku lat prowadzimy Autoryzowane sklepy znanych i cenionych marek: Roncato, Titan, Travelite, Victorinox i Wenger.

Robimy wszystko aby Klienci naszych sklepów byli obsługiwani z najwyższą starannością i otrzymywali zamawiamy towar najszybciej jak to jest możliwe. Aby zrealizować te założenia ciągle modernizujemy nasze sklepy i szkolimy naszych pracowników. Posiadamy duży magazyn sprzedawanych produktów, aby Klienci mogli jak najszybciej otrzymywać zamawiany towar.

Staramy się pomagać naszym Klientom w doborze najlepszych rozwiązań podróżnych i biznesowych dlatego stawiamy na kontakt z Klientem i doradztwo w zakresie kupowanych produktów.

Ciągle poszerzamy ofertę w naszych sklepach o nowe atrakcyjne marki, nowoczesne produkty i ciekawe rozwiązania ułatwiające podróżowanie zarówno związane z podróżami turystycznymi jak i z podróżami biznesowymi.

Staramy się aby w ofercie naszych sklepów znalazły się najbardziej znane i cenione marki. Obecnie w ofercie posiadamy kilkadziesiąt marek wśród których znajdą Państwa tak znane brandy jak: Roncato, Samsonite, Delsey, Thule, Victorinox, Wenger, Pacsafe, Ogio, Everki, Eagle Creek, Deuter, Dakine, Titan, Travelite, Americna Tourister, Dielle, Verus, CATerpillar, XD Design, Sigg, Kambukka, Contigo, Cabeau i wiele innych.

Zapraszamy na zakupy.

PARTNERSHIP

Ciągle poszerzamy ofertę naszych sklepów. Jeśli uważasz, że Twój produkt doskonale uzupełni ofertę naszych sklepów skontaktuj się z nami.


Jeśli prowadzisz agencję i ciągle poszukujesz rozwiązań i produktów dla swoich Klientów skontaktuj się z nami nawiążemy stałą współprace owocna dla obydwu stron.


Jeśli chciałbyś dla nas pracować, napisz do nas. Być może właśnie Ciebie potrzebujemy do naszego zespołu.

NEWS

Do oferty naszych sklepów dołączyło ostatnio kilka marek. Jedną z nich jest szwajcarska marka SIGG oferująca szeroka gamę kubków termicznych, butelek na wodę, butelek dla sportowców, bidonów dla dzieci, kubków szklanych, termosów na napoje oraz termosów do przechowywania/przenoszenia jedzenia. Butelki SIGG są butelki projektowane i produkowane Szwajcarii z aluminium i polipropylenu lub w Chinach ze stali nierdzewnej i szkła. Firma jest znana ze względu na jej kształt kultowego klasyka butelki i liczne projekty, które doprowadziły do jego Oprócz stałej kolekcji projektowej nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej . Marka SIGG powstała w roku 1908 i ciągle rozwija i udoskonala produkty które oferuje.

CONTACT

Reprezentujesz Agencję Reklamową, poszukujesz konkretnych produktów dla swojego Klienta? Napisz do nas pomożemy Ci je znaleźć. Popracujemy wspólnie dla obopólnych korzyści. b2b@laperla.com.pl

Poszukujesz dystrybutora swoich produktów? Chcesz nawiązać z nami współpracę? Skontaktuj się z nami biuro@laperla.com.pl

Masz dla nas ciekawe rozwiązanie? Zapraszamy do kontaktu biuro@laperla.com.pl

Dane rejestrowe firmy:

LA PERLA ANITA NOJEK

  • Adres: Piastów 9/217, 40-868 Katowice
  • NIP: PL6342383527

Siedziba firmy, odbiór osobisty zamówień:

LA PERLA Sklepy Internetowe